Urban Grove House Alphington Villa

  • Wi-Fi
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Beliggende 15 minutters køretur til Victoria Statsbibliotek, har Urban Grove House Alphington Villa udsigt over haven.

Et køkken er tilgængelig i hver enhed.

Det gamle fængsel i Melbourne er ca. 20 minutters kørsel væk. Beboet område af Melbourne er nemt at nå. The Alphington Social ligger omkring 500 meter væk og serverer italienske specialiteter. Du kan komme til St. Patrick's Cathedral om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Alphington, 200 meter fra stedet.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Urban Grove House Alphington Villa Melbourne
Staycentral - Fairfield Four-Bedroom Home
pris kun for mobil

Staycentral - Fairfield Four-Bedroom Home

6.5
Behagelig 2 anmeldelser
892 m fra overnatningsstedet
USD 235 USD 212
pr. nat
Vaquay Little Audrey Guesthouse In Ivanhoe
pris kun for mobil

Vaquay Little Audrey Guesthouse In Ivanhoe

8.0
Meget godt 1 anmeldelse
909 m fra overnatningsstedet
USD 234 USD 211
pr. nat
Complete Host Northcote House
pris kun for mobil

Complete Host Northcote House

1.5 km fra overnatningsstedet
USD 793 USD 714
pr. nat

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Dagligstue
    • Patio
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Gardiner

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der nogen gode restauranter i nærheden af Urban Grove House Alphington Villa?
      Restauranter i nærheden af Urban Grove House Alphington Villa omfatter The Alphington Social og Fossette Cafe & Food.
    • Kan vi nyde den naturskønne udsigt direkte fra Urban Grove House Alphington Villa?
      Ja, vinduerne på Urban Grove House Alphington Villa åbner sig mod en udsigt over haven.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Urban Grove House Alphington Villa Melbourne

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk